DCM3623E50T0680M70 Images
DCM3623E50T0680M70 Images
Product Attributes:
  • Part Number: DCM3623E50T0680M70
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: DCM3623T50T0680M70 CUSTOMER DE
  • Category: Development Boards, Kits, Programmers~Evaluation Boards - DC-DC &
  • DCM3623E50T0680M70 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    MI-22M-MW
    DC DC CONVERTER 10V 100W
    VE-B1M-IY-S
    DC DC CONVERTER 10V 50W
    VI-B2K-EW-S
    DC DC CONVERTER 40V 100W