MM1-152007 Images
MM1-152007 Images
Product Attributes:
  • Part Number: MM1-152007
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: MINI MEGAPAC
  • MM1-152007 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    VI-810619B
    H 180/375/300 6V/ 28.2A
    MI-PC224-IYW
    28V/15V 48V 50W 100W MIL COMPA
    VE-JNH-EZ-B1
    DC DC CONVERTER 52V 25W
    VI-QUL1-CQX
    VI-QUL1-CQX 28V 12V 400W 75W M
    VE-BWM-CX-F1
    DC DC CONVERTER 10V 75W
    V300A24T400BG
    DC DC CONVERTER 24V 400W