V048T320T009, Vicor, Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters, DC DC CONVERTER 32V 300W
V048T320T009 Images
V048T320T009 Images
Product Attributes:
  • Part Number: V048T320T009
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: DC DC CONVERTER 32V 300W
  • Category: Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters
  • V048T320T009 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    VE-B4D-MX
    DC DC CONVERTER 85V 75W