V375B12C200BS3, Vicor, Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters, DC DC CONVERTER 12V 200W
V375B12C200BS3 Images
V375B12C200BS3 Images
Product Attributes:
  • Part Number: V375B12C200BS3
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: DC DC CONVERTER 12V 200W
  • Category: Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters
  • V375B12C200BS3 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    VE-BNW-IY-F1
    DC DC CONVERTER 5.5V 50W
    VE-J2W-EY
    DC DC CONVERTER 5.5V 50W