V375B12M200BN2, Vicor, Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters, DC DC CONVERTER 12V 200W
V375B12M200BN2 Images
V375B12M200BN2 Images
Product Attributes:
  • Part Number: V375B12M200BN2
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: DC DC CONVERTER 12V 200W
  • Category: Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters
  • V375B12M200BN2 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    VI-J3N-IY
    DC DC CONVERTER 18.5V 50W