V375B36M200BS, Vicor, Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters, DC DC CONVERTER 36V 200W
V375B36M200BS Images
V375B36M200BS Images
Product Attributes:
  • Part Number: V375B36M200BS
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: DC DC CONVERTER 36V 200W
  • Category: Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters
  • V375B36M200BS Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    VE-JNY-EX-F4
    DC DC CONVERTER 3.3V 50W