VE-J50-MY-F3, Vicor, Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters, DC DC CONVERTER 5V 50W
VE-J50-MY-F3 Images
VE-J50-MY-F3 Images
Product Attributes:
  • Part Number: VE-J50-MY-F3
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: DC DC CONVERTER 5V 50W
  • Category: Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters
  • VE-J50-MY-F3 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    VI-J5D-EY-S
    DC DC CONVERTER 85V 50W