VI-25D-MX-F1, Vicor, Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters, DC DC CONVERTER 85V 75W
VI-25D-MX-F1 Images
VI-25D-MX-F1 Images
Product Attributes:
  • Part Number: VI-25D-MX-F1
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: DC DC CONVERTER 85V 75W
  • Category: Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters
  • VI-25D-MX-F1 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    VE-JWV-EZ-F3
    DC DC CONVERTER 5.8V 25W
    VI-LJ0B-EY
    VI-LJ0B-EY 12V/95V 50W MEGA JR