VI-B33-EW-F3, Vicor, Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters, DC DC CONVERTER 24V 100W
VI-B33-EW-F3 Images
VI-B33-EW-F3 Images
Product Attributes:
  • Part Number: VI-B33-EW-F3
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: DC DC CONVERTER 24V 100W
  • Category: Power Supplies - Board Mount~DC DC Converters
  • VI-B33-EW-F3 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vicor, you may also be interested in the following:
    VE-JTN-EZ-F2
    DC DC CONVERTER 18.5V 25W
    VI-JNY-CW-F2
    DC DC CONVERTER 3.3V 66W