VI-RU012-CYVU, Vicor, Power Supplies - External-Internal (Off-Board)~AC DC Converters, VI-RU012-CYVU 5V 12V 15V 50W 1
VI-RU012-CYVU Images
VI-RU012-CYVU Images
Product Attributes:
  • Part Number: VI-RU012-CYVU
  • Manufacturer: Vicor
  • Description: VI-RU012-CYVU 5V 12V 15V 50W 1