APT30M36JFLL, Microchip Technology, Discrete Semiconductor Products~Transistors - FETs, MOSFETs - Single, MOSFET N-CH 300V 76A ISOTOP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
MEMS OSC XO 13.5212MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48TQFP
Product Specifications:
MfrPart.: APT30M36JFLLMfr: Microchip TechnologyDescription: MOSFET N-CH 300V 76A ISOTOPProduct Category: Discrete Semiconductor Products~Transistors - FETs, MOSFETs - SinglePackage: TubeSeries: POWER MOS 7®PartStatus: ActiveFETType: N-ChannelTechnology: MOSFET (Metal Oxide)DraintoSourceVoltage(Vdss): 300 VCurrent-ContinuousDrain(Id)@25°C: 76A (Tc)DriveVoltage(MaxRdsOnMinRdsOn): -RdsOn(Max)@IdVgs: 36mOhm @ 38A, 10VVgs(th)(Max)@Id: 5V @ 2.5mAGateCharge(Qg)(Max)@Vgs: 115 nC @ 10 VVgs(Max): -InputCapacitance(Ciss)(Max)@Vds: 6480 pF @ 25 VFETFeature: -PowerDissipation(Max): -OperatingTemperature: -MountingType: Chassis MountSupplierDevicePackage: ISOTOP®APT30M36JFLL | Microchip Technology | NHE Electronics