AT94K10AL-25BQI, Microchip Technology, Integrated Circuits (ICs)~Embedded - FPGAs (Field Programmable Gate Array) with Microcontrollers, IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 144LQFP
Product Attributes:
Part Number: AT94K10AL-25BQI
Manufacturer: Microchip Technology
Description: IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 144LQFP
AT94K10AL-25BQI Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
IC ENERGY METER FRONT 3CH 28QFN
IC REG LINEAR 1.5V/2.9V 10MLF
CEREBOT MX4CK PIC32MX460F512
Product Specifications:
MfrPart.: AT94K10AL-25BQIMfr: Microchip TechnologyDescription: IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 144LQFPProduct Category: Integrated Circuits (ICs)~Embedded - FPGAs (Field Programmable Gate Array) with MicrocontrollersPackage: TraySeries: FPSLIC®PartStatus: ObsoleteCoreType: 8-Bit AVRSpeed: 25 MHzInterface: I²C, UARTProgramSRAMBytes: 20K-32KFPGASRAM: 4kbEEPROMSize: -DataSRAMBytes: 4K ~ 16KFPGACoreCells: 576FPGAGates: 10KFPGARegisters: 846Voltage-Supply: 3V ~ 3.6VMountingType: Surface MountOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CPackage/Case: 144-LQFPAT94K10AL-25BQI | Microchip Technology | NHE Electronics