DSA1001DL3-022.5792VAO Images
IC COMP QUAD 1.8V PP 14-SOIC
IC CPLD 128MC 5NS 100TQFP
IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
IC MCU 8BIT 32KB OTP 80TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
IC REG TRPL BUCK/LNR 2MHZ 16MLF
Product Specifications:
MfrPart.: DSA1001DL3-022.5792VAOMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMOProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: BulkSeries: DSA1001PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 22.5792 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.7V ~ 3.6VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 8mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-VDFNSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSA1001DL3-022.5792VAO | Microchip Technology | NHE Electronics