DSA6001MA1B-013.5600VAO Images
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44QFN
DIODE ZENER 75V 1.5W DO204AL
DIODE SCHOTTKY 1A 30V POWERMITE
TVS DIODE 16VWM 26VC CASE 5A
Product Specifications:
MfrPart.: DSA6001MA1B-013.5600VAOMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC AUTO -40C-125CProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: BagSeries: DSA60XXPartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 13.56 MHzFunction: Enable/DisableOutput: CMOSVoltage-Supply: 1.8V ~ 3.3VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 125°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 1.3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-VFLGASize/Dimension: 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)DSA6001MA1B-013.5600VAO | Microchip Technology | NHE Electronics