DSC1001BE3-026.0000T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC LOW POWER 26MHZ LVCMOS
DSC1001BE3-026.0000T Images
TVS DIODE 42.6VWM 77VC C AXIAL
TVS DIODE 69.2VWM 131.36VC MELF
IC MCU 8/16B 64KB FLASH 100VFBGA
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMBG
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1001BE3-026.0000TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC LOW POWER 26MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1001PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 26 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.8 ~ 3.3VFrequencyStability: -AbsolutePullRange(APR): ±20ppmOperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 8mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-VDFNSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)DSC1001BE3-026.0000T | Microchip Technology | NHE Electronics