DSC1001DI1-045.1584, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 45.1584MHZ CMOS SMD
DSC1001DI1-045.1584 Images
TVS DIODE 45VWM 77VC SMBJ
DIODE GEN PURP 1.2KV 60A TO247
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
IC EEPROM 128KBIT I2C 8TSSOP
DIODE ZENER 9.1V 1.5W DO204AL
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1001DI1-045.1584Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 45.1584MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC1001PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 45.1584 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.8 ~ 3.3VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 7.1mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC1001DI1-045.1584 | Microchip Technology | NHE Electronics