DSC1001DI5-014.3181T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC LOW POWER 14.3181MHZ LV
DSC1001DI5-014.3181T Images
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DFN
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 18SOIC
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 169LFBGA
IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32VSOP
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1001DI5-014.3181TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC LOW POWER 14.3181MHZ LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1001PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 14.3181 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.8 ~ 3.3VFrequencyStability: -AbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 8mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-VDFNSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC1001DI5-014.3181T | Microchip Technology | NHE Electronics