DSC1001DI5-032.7680T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
DSC1001DI5-032.7680T Images
SENSOR DIGITAL -40C-125C 8SOIC
DIODE ZENER 4.7V 1.5W DO204AL
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
MEMS OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1001DI5-032.7680TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1001PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 32.768 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.8 ~ 3.3VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 10.5mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-VDFNSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC1001DI5-032.7680T | Microchip Technology | NHE Electronics