DSC1001DL5-014.3182T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
DSC1001DL5-014.3182T Images
IC EEPROM 1MBIT I2C 400KHZ 8SOIJ
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 80TQFP
IC MCU 8BIT 16KB OTP 80TQFP
TVS DIODE 90VWM 146VC PLAD
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1001DL5-014.3182TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1001PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 14.3182 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.8 ~ 3.3VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 6.3mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC1001DL5-014.3182T | Microchip Technology | NHE Electronics