DSC1003BL3-013.8420T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC 13.842MHZ LVCMOS 20PPM
DSC1003BL3-013.8420T Images
THERMOSTAT 25/45DEG ACT LO 8MSOP
IC REG LINEAR 12V 1.5A 20CLCC
IC COMP DUAL 1.8V PP 8-SOIC
RISC MICROPROCESSOR, 400MHZ, CMO
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1003BL3-013.8420TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC 13.842MHZ LVCMOS 20PPMProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1003PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 13.842 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.7V ~ 3.6VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 8mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-VDFNSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)DSC1003BL3-013.8420T | Microchip Technology | NHE Electronics