DSC1004DL1-025.0000, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
DSC1004DL1-025.0000 Images
TVS DIODE 15VWM 26VC POWERMITE 1
SPREAD SPECTRUM MEMS OSC +-0.5%
IC EEPROM 256KBIT PAR 28SOIC
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48TQFP
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1004DL1-025.0000Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC1004PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 25 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.8 ~ 3.3VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 6.2mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC1004DL1-025.0000 | Microchip Technology | NHE Electronics