DSC1103AL2-147.4560T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 147.4560MHZ LVDS SMD
DSC1103AL2-147.4560T Images
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 14TSSOP
TRANSISTOR DUAL SMALL-SIGNAL BJT
DIODE MODULE 100V TO244AB
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1103AL2-147.4560TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 147.4560MHZ LVDS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1103PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 147.456 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVDSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 32mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)DSC1103AL2-147.4560T | Microchip Technology | NHE Electronics