DSC1103CL5-156.2500T Images
TVS DIODE 22VWM 35.5VC CASE-1
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V 8SOIC
IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8DIP
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1103CL5-156.2500TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105CProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1103PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.25 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVDSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 32mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)DSC1103CL5-156.2500T | Microchip Technology | NHE Electronics