DSC1121AL2-041.5000 Images
TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
IC OPAMP PGA 6 CIRCUIT 14TSSOP
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1121AL2-041.5000Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSCILLATOR LOW JITTERProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC1121PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 41.5 MHzFunction: Enable/DisableOutput: CMOSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.6VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 35mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-VDFN Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)DSC1121AL2-041.5000 | Microchip Technology | NHE Electronics