DSC1121BL2-050.0000, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
DSC1121BL2-050.0000 Images
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20WQFN
TVS DIODE 48VWM 85.5VC P600
MEMS OSC XO 99.7200MHZ CMOS SMD
IC COMP PUSH-PULL 1.8V SOT23-6
SENSOR ANALOG -40C-125C SC70-5
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1121BL2-050.0000Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC1121PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 50 MHzFunction: Enable/DisableOutput: CMOSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.6VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 35mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)DSC1121BL2-050.0000 | Microchip Technology | NHE Electronics