DSC1121BM2-131.0720T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 131.0720MHZ CMOS SMD
DSC1121BM2-131.0720T Images
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 8/16BIT 256KB FLASH 64QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC
DIODE ZENER 12V 500MW DO213AA
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1121BM2-131.0720TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 131.0720MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1121PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 131.072 MHzFunction: Enable/DisableOutput: CMOSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.6VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -55°C ~ 125°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 22mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)DSC1121BM2-131.0720T | Microchip Technology | NHE Electronics