DSC1123AL5-125.0000, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
DSC1123AL5-125.0000 Images
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 16SOIC
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
DIODE ZENER 13V 1.5W DO41
DIODE MODULE 150V 300A 2TOWER
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1123AL5-125.0000Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC1123PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 125 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVDSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 22mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)DSC1123AL5-125.0000 | Microchip Technology | NHE Electronics