DSC1123BI1-148.5000T Images
AFM VCXO X2 150-400MHZ LVPECL OU
TVS DIODE 51VWM 82.4VC CASE 5A
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
DIODE ZENER 10V 1.5W DO41
IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32PLCC
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 124VTLA
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1123BI1-148.5000TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85CProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC1123PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 148.5 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVDSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 32mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-VDFNSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)DSC1123BI1-148.5000T | Microchip Technology | NHE Electronics