DSC1123CI2-100.0000, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
DSC1123CI2-100.0000 Images
IC COMPARATOR 2.4V REF SOT-23-6
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO204AL
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1123CI2-100.0000Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC1123PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 100 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVDSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 32mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)DSC1123CI2-100.0000 | Microchip Technology | NHE Electronics