DSC1123CI2-156.2500, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
DSC1123CI2-156.2500 Images
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AL
IC SWITCH 10/100 16BIT 128QFP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP
DIODE GEN PURP 225V 400MA DO35
MEMS OSC XO 40.0000MHZ HCSL SMD
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1123CI2-156.2500Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC1123PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVDSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 32mARatings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)DSC1123CI2-156.2500 | Microchip Technology | NHE Electronics