DSC1123CI2-266.5000, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 266.5000MHZ LVDS SMD
DSC1123CI2-266.5000 Images
IC DGT POT 10KOHM 256TAP 14TSSOP
BOARD EVAL PCAP FOR PIC32
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1123CI2-266.5000Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 266.5000MHZ LVDS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC1123PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 266.5 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVDSVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 32mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-VDFNSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)DSC1123CI2-266.5000 | Microchip Technology | NHE Electronics