DSC1202DI3-156M0000T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC HP 156MHZ LVPECL -40C-8
DSC1202DI3-156M0000T Images
IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 20QFN
DIODE ZENER 2.7V 500MW DO213AA
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20DIP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN
TVS DIODE 150VWM 243VC DO202AA
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1202DI3-156M0000TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC HP 156MHZ LVPECL -40C-8Product Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC12X2PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 50mA (Typ)Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-VDFNSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC1202DI3-156M0000T | Microchip Technology | NHE Electronics