DSC1202NE2-156M2600T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC HP 156.26MHZ LVPECL -20
DSC1202NE2-156M2600T Images
DIODE ZENER 17V 500MW DO35
DUAL MICRO-POWER LOW VOLTAGE SUP
IC REG LIN POS ADJ 150MA 8MSOP
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC PLAD
IC REG LIN 52KHZ 0.5A BUCK REG
Product Specifications:
MfrPart.: DSC1202NE2-156M2600TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC HP 156.26MHZ LVPECL -20Product Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC12X2PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.26 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVPECLVoltage-Supply: 2.25V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 50mA (Typ)Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-VDFN Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)DSC1202NE2-156M2600T | Microchip Technology | NHE Electronics