DSC6001CE2A-033.3333, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
DSC6001CE2A-033.3333 Images
TVS DIODE 27.4VWM 49.9VC AXIAL
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SPAK-3
IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8SOIC
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
IC AMP BLUETOOTH 2.4GHZ 16UQFN
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6001CE2A-033.3333Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC60XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 33.3333 MHzFunction: Enable/DisableOutput: CMOSVoltage-Supply: 1.71V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 1.3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)DSC6001CE2A-033.3333 | Microchip Technology | NHE Electronics