DSC6001HI2A-020.0000T Images
SAM4S XPLAINED ATSAM4S16C EVAL
MOSFET N-CH 600V 55A ISOTOP
TVS DIODE 12VWM 19.9VC PLAD
MEMS OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
IC MCU 32BIT 8KB FLASH 14SOIC
TVS DIODE 18.2VWM 33.3VC AXIAL
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6001HI2A-020.0000TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC ULTRA LOW POWER LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC60XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 20 MHzFunction: Enable/DisableOutput: CMOSVoltage-Supply: 1.71V ~ 3.63VFrequencyStability: -AbsolutePullRange(APR): ±25ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 1.3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-VFLGASize/Dimension: 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)DSC6001HI2A-020.0000T | Microchip Technology | NHE Electronics