DSC6001HI2A-025.0000T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
DSC6001HI2A-025.0000T Images
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
MEMS OSC AUTO LOW JITTER -40C-85
IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16QFN
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6001HI2A-025.0000TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC60XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: CMOSVoltage-Supply: 1.71V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 1.3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)DSC6001HI2A-025.0000T | Microchip Technology | NHE Electronics