DSC6001JI1A-024.0000T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
DSC6001JI1A-024.0000T Images
OSC MEMS AUTO -40C-85C SMD
TVS DIODE 17VWM 27.6VC PLAD
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP
TVS DIODE 150VWM 243VC SMLG
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6001JI1A-024.0000TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC60XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 24 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.71V ~ 3.63VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 1.3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC6001JI1A-024.0000T | Microchip Technology | NHE Electronics