DSC6011HI2A-032.0000T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
DSC6011HI2A-032.0000T Images
TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
DIODE ZENER 60V 10MW DO213AB
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMCG
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48TQFP
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6011HI2A-032.0000TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC60XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 32 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.71V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 1.3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)DSC6011HI2A-032.0000T | Microchip Technology | NHE Electronics