DSC6011MI2A-025.0000, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
DSC6011MI2A-025.0000 Images
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64TQFP
TVS DIODE 121VWM 215VC DO215AB
IC EEPROM 1KBIT I2C 1MHZ 8DIP
TVS DIODE 16VWM 27.2VC PLAD
BOARD DEV DSPICDEM MCSM KIT
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6011MI2A-025.0000Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: BagSeries: DSC60XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 25 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.71V ~ 3.63VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 1.3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)DSC6011MI2A-025.0000 | Microchip Technology | NHE Electronics