DSC6083JI1A-032K768T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
DSC6083JI1A-032K768T Images
TVS DIODE 170VWM 275VC SMBG
HV96001 DEEP DIMMING LED DRIVER
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144TQFP
MEMS OSC XO 1.9800MHZ CMOS SMD
TVS DIODE 24VWM 38.9VC CASE 5A
IC TELECOM INTERFACE 20SOIC
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6083JI1A-032K768TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC60XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 32.768 kHzFunction: -Output: CMOSVoltage-Supply: 1.71V ~ 3.63VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 1.3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC6083JI1A-032K768T | Microchip Technology | NHE Electronics