DSC6101MI2A-064.0000, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
DSC6101MI2A-064.0000 Images
DIODE ZENER 4.3V 1W DO204AL
TVS DIODE 15VWM 24.4VC PLAD
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SOIC
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6101MI2A-064.0000Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMDProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: BagSeries: DSC61XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 64 MHzFunction: Enable/DisableOutput: CMOSVoltage-Supply: 1.8V ~ 3.3VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)DSC6101MI2A-064.0000 | Microchip Technology | NHE Electronics