DSC6111JI1B-028.1250 Images
IC REG LIN 4.1V 250MA SOT23A-3
IC REG LINEAR 1.8V 5A TO263-5
TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28SOIC
IC REG LINEAR 5V 1.5A TO263-5
IC SWITCHING REGULATOR TO3
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6111JI1B-028.1250Mfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85CProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: DSC61XXPartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 28.125 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: CMOSVoltage-Supply: 1.8V ~ 3.3VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 3mA (Typ)Ratings: AEC-Q100MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-VLGASize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC6111JI1B-028.1250 | Microchip Technology | NHE Electronics