DSC6301JI2AA-025.0000T, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
DSC6301JI2AA-025.0000T Images
DIODE ZENER 13V 3W DO204AL
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C
IC PWR MGMT FOR MOBILES 48FBGA
TVS DIODE 3.3VWM 9VC 14SO
Product Specifications:
MfrPart.: DSC6301JI2AA-025.0000TMfr: Microchip TechnologyDescription: MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: DSC63XXPartStatus: ObsoleteBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOSVoltage-Supply: 1.8V ~ 3.3VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 3mA (Typ)Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)DSC6301JI2AA-025.0000T | Microchip Technology | NHE Electronics