M1.5KE130AE3, Microchip Technology, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 111VWM 179VC CASE-1
TVS DIODE 18VWM 30.8VC PLAD
DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO204AL
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
IC REG LINEAR 1V 1.5A 10MLF
Product Specifications:
MfrPart.: M1.5KE130AE3Mfr: Microchip TechnologyDescription: TVS DIODE 111VWM 179VC CASE-1Product Category: Circuit Protection~TVS - DiodesPackage: BulkSeries: Military, MIL-PRF-19500PartStatus: ActiveType: ZenerUnidirectionalChannels: 1BidirectionalChannels: -Voltage-ReverseStandoff(Typ): 111VVoltage-Breakdown(Min): 124VVoltage-Clamping(Max)@Ipp: 179VCurrent-PeakPulse(10/1000µs): 8.4APower-PeakPulse: 1500W (1.5kW)PowerLineProtection: NoApplications: General PurposeCapacitance@Frequency: -OperatingTemperature: -65°C ~ 150°C (TJ)MountingType: Through HolePackage/Case: DO-201AA, DO-27, AxialM1.5KE130AE3 | Microchip Technology | NHE Electronics