MA15KP120AE3, Microchip Technology, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 120VWM 193VC DO204AR
DIODE ZENER 91V 3W DO204AL
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
DIODE ZENER 62V 1.5W DO41
IC HOT PLUG CTRLR PCI EXP 48TQFP
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8SOIC
Product Specifications:
MfrPart.: MA15KP120AE3Mfr: Microchip TechnologyDescription: TVS DIODE 120VWM 193VC DO204ARProduct Category: Circuit Protection~TVS - DiodesPackage: BulkSeries: Military, MIL-PRF-19500PartStatus: ActiveType: ZenerUnidirectionalChannels: 1BidirectionalChannels: -Voltage-ReverseStandoff(Typ): 120VVoltage-Breakdown(Min): 133VVoltage-Clamping(Max)@Ipp: 193VCurrent-PeakPulse(10/1000µs): 78APower-PeakPulse: 15000W (15kW)PowerLineProtection: NoApplications: General PurposeCapacitance@Frequency: -OperatingTemperature: -65°C ~ 150°C (TJ)MountingType: Through HolePackage/Case: DO-204AR, AxialMA15KP120AE3 | Microchip Technology | NHE Electronics