IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
MEMS OSC XO 38.4000MHZ CMOS SMD
TVS DIODE 170VWM 275VC P600
DIODE SCHOTTKY 18A 45V TO-220AC
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44QFN
Product Specifications:
MfrPart.: MAPLAD6.5KP12CAE3Mfr: Microchip TechnologyDescription: TVS DIODE 12VWM 19.9VC MINI-PLADProduct Category: Circuit Protection~TVS - DiodesPackage: BulkSeries: Military, MIL-PRF-19500PartStatus: ActiveType: ZenerUnidirectionalChannels: -BidirectionalChannels: 1Voltage-ReverseStandoff(Typ): 12VVoltage-Breakdown(Min): 13.3VVoltage-Clamping(Max)@Ipp: 19.9VCurrent-PeakPulse(10/1000µs): 327APower-PeakPulse: 6500W (6.5kW)PowerLineProtection: NoApplications: General PurposeCapacitance@Frequency: -OperatingTemperature: -55°C ~ 150°C (TJ)MountingType: Surface MountPackage/Case: Nonstandard SMDMAPLAD6.5KP12CAE3 | Microchip Technology | NHE Electronics