SPREAD SPECTRUM MEMS OSC +-0.5%
DIODE ZENER 27V 500MW MELF
DIODE ZENER TEMP COMPENSATED
MEMS OSC XO 187.5000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
DIODE ZENER 5.1V 500MW DO5
Product Specifications:
MfrPart.: MAPLAD6.5KP22CAE3Mfr: Microchip TechnologyDescription: TVS DIODE 22VWM 35.5VC MINI-PLADProduct Category: Circuit Protection~TVS - DiodesPackage: BulkSeries: Military, MIL-PRF-19500PartStatus: ActiveType: ZenerUnidirectionalChannels: -BidirectionalChannels: 1Voltage-ReverseStandoff(Typ): 22VVoltage-Breakdown(Min): 24.4VVoltage-Clamping(Max)@Ipp: 35.5VCurrent-PeakPulse(10/1000µs): 183APower-PeakPulse: 6500W (6.5kW)PowerLineProtection: NoApplications: General PurposeCapacitance@Frequency: -OperatingTemperature: -55°C ~ 150°C (TJ)MountingType: Surface MountPackage/Case: Nonstandard SMDMAPLAD6.5KP22CAE3 | Microchip Technology | NHE Electronics