MAPLAD7.5KP20CAE3, Microchip Technology, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE
ATMEL SYNARIO VHDL SYNTHESIS OPT
DIODE ZENER 150V 1.5W DO204AL
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
MEMS OSC XO 44.2368MHZ CMOS SMD
DIODE GEN PURP 400V 1A AXIAL
Product Specifications:
MfrPart.: MAPLAD7.5KP20CAE3Mfr: Microchip TechnologyDescription: TVS DIODEProduct Category: Circuit Protection~TVS - DiodesPackage: BulkSeries: Military, MIL-PRF-19500PartStatus: ActiveType: ZenerUnidirectionalChannels: -BidirectionalChannels: 1Voltage-ReverseStandoff(Typ): 20VVoltage-Breakdown(Min): 22.2VVoltage-Clamping(Max)@Ipp: 32.4VCurrent-PeakPulse(10/1000µs): 231APower-PeakPulse: 7500W (7.5kW)PowerLineProtection: NoApplications: General PurposeCapacitance@Frequency: -OperatingTemperature: -55°C ~ 150°C (TJ)MountingType: Surface MountPackage/Case: Nonstandard SMDMAPLAD7.5KP20CAE3 | Microchip Technology | NHE Electronics