MX555ANR200M000, Microchip Technology, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 64LQFP
IC BYISTOR FOR PWR AMP 55LU
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 20SOIC
IC EEPROM 256KBIT PAR 28CPGA
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
Product Specifications:
MfrPart.: MX555ANR200M000Mfr: Microchip TechnologyDescription: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: TubeSeries: MX55PartStatus: ActiveBaseResonator: CrystalType: XO (Standard)Frequency: 200 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVPECLVoltage-Supply: 2.375V ~ 3.63VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 120mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)MX555ANR200M000 | Microchip Technology | NHE Electronics