P6KE62CAE3/TR13, Microchip Technology, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 53VWM 85VC AXIAL
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 3DDPAK
TVS DIODE 11.4VWM 22.05VC AXIAL
DIODE GEN PURP 150V 1.3A AXIAL